יום ב', כד’ בניסן תשע”ו
דף הבית מידע להורים מיזמים חינוכיים גלריה חדר מורים יצירת קשר
כמידי חודש עובר הגביע הנודד לכיתה שאספה הכי הרבה בקבוקים. הפעם זו כיתה א-2. כל הכבוד להם!!!
קרא עוד...
כמידי שנה קהילת אשכולות מצעיר ועד בוגר נאספים יחד בחופשת טרום פסח להכנת ארגזי מזון לקהילה.אנשים רבים תורמים מצרכי מזון וכן ילדי אשכולות לטובת נתינה לקהילה.כולם יחד ארזו וחלקו ארגזים ל-500 משפחות באיזור המרכז. תודה לכלל השותפים תלמידים,בוגרים,הורים ושותפים לקהילה על לב כה ענק ורצון להעניק ולתת.
קרא עוד...
לאחר תהליך ארוך של למידה והשקעה רבה, נסעו 10 תלמידים מכיתות ו' להציג את קופסת האוכל הקולית באשכול פיס בנס ציונה. קופסת האוכל שהכינו נפתחת באמצעות גלי קול ומקלה על ילדים אשר אינם יכולים לפתוח את הקופסה בעצמם. כל הכבוד לכל העוסקים במלאכה. מצורף סרטון מרגש.
קרא עוד...
הורי קהילת אשכולות מתחברים למסע למצויינות אישית ומרחיבים את השכלתם של הלומדים בדרכים יצירתיות תוך התנסויות שונות. יישר כוח לעוסקים במלאכה! כנסו לכתבה וצפו בתמונות :)
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
עשיות רבות היו לנו החודש: יום המעשים הטובים, חידון התנ"ך ועוד... לפניכם התמונות.
קרא עוד...
בסיומו של מסע בתחום העשרה אשר עברתי, חשבתי עם עצמי ובחנתי. מה הרגשתי? מה למדתי על עצמי ועל חברי? אילו כלים קיבלתי? אילו הזדמנויות זיהיתי? אכן, בכל אחד שוכנת נפש, המסוגלת להגביה אל הכוכבים. דרושה אמונה ורצון ביכולתכם. דרושה מטרה אליה תחתרו. זכרו כי היקר, ניתן בחינם. המשיכו לגלות את עצמכם... מאמינים בכם אוסנת אל-על והצוות החינוכי
קרא עוד...
במסגרת ייחודיות בית הספר המסע אל עצמי, ערכו נאמני הספרייה משאל תלמידים בנושא ספרים אהובים.התוצאות מופיעות בקובץ המצורף. כל הכבוד לעוסקים במלאכה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
החברה בה אנו חיים הינה חברה הטרוגנית המורכבת מיחידים ומקבוצות השוניםאלה מאלה בצורכיהם, באמונותיהם, בהשקפת עולמם, בתרבותם ובזהות הקבוצהאליה הם משתייכים.יחידים וקבוצות אלה המרכיבים את החברה נדרשים לחבור זה לזה ולפעול יחדתוך גיוס הכוחות לצורך השגת מטרותיהם המשותפות.אולם חברה הטרוגנית ורבת גוונים תתקשה לתפקד ביעילות ללא טיפוחה של אחדות הלבבות הנשענת על מתן לגיטימציה לייחודיות האחר.יש לזכור כי בטיפוחה של האחדות אין הכוונה ליצירת אחידות, אלא להתחברות יחד, לשיתוף פעולה וליצירת הסכמות ביחס למטרות המשותפות וביחס לדרכים להשגתן.חברה הטרוגנית המאמינה ב"אחדות מתוך השוני" תחתור לביסוס האחדות תוך הכרה בשוני שבין חבריה, ובד בבד תפעל לאיתור המשותף והמחבר בין השונים.מתן לגיטימציה לקיומם של צרכים, דעות, אמונות, שאיפות, כישורים ומנהגים שונים לצד שמירה על המאחד בין הגוונים השונים עשויים לעודד את הפרט להפנות את משאביו הייחודיים לטובת סביבתו על בסיס המכנה המשותף ביניהם.
קרא עוד...
מרחבי הכיתות
על סדר היום
דבר המנהלת
הנהגת ההורים
פתגם השבוע
שיר השבוע
קבלת שבת
בית ספר ירוק
אשכולות בכותרות
מידע להורים
גלישה בטוחה ברשת
להקת יחד
חגים ומועדים
מפתח הל"ב
תחומי דעת
למידה בחירום
גלריית תמונות
לוח טקסים
חברת התלמידים
חודשון
אולימפיאדת התכנות
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS