יום ו', ג’ באדר א' תשע”ו
הנהנת ההורים יזמה רכישת מגירות אישיות לתלמידים. תודה מיוחדת לניר נויימן, ניר תורן ובובה לוי ולהנהגות הכיתתיות.
קרא עוד...
ביום שלישי ה16.2.16 יפגשו המורים והנהגת ההורים למפגש מסכם של מחצית השנה הכולל הרצאה ושיח משותף. מצורפת ההזמנה.
קרא עוד...
בחודש פברואר נתמקד בתפקוד הבין אישי הכולל מעורבות חברתית,יחס מכבד ועבודת צוות:היכולת של הלומד לנהל תקשורת בין אישית המכבדת את האחר והמעניקה לו יחס רגיש, סובלני ומתחשב לצד עבודת צוות המתחשבת באחר והמחויבות לקידום יעדים ותוצאות משותפות.פתחנו את החודש בנטיעות בסביבת בית הספר,ילדי ו'חנכו את ילדי א' ועזרו להם לנטוע עצים ולשתול שתילים. כלל התלמידי בית הספר חברו יחד ושתלו בתוך הצמיגים אשר צבענו בשבוע קודם. תודה למאיה,תמיר ויאיר על הובלת הנטיעות. ביום הולדת משותף של ילדי אשכולות ביוזמת חברי מועצת תלמידים .קבלנו את ה"שבת הישראלית" עם הורי ותלמידי ג'-ד'. שרנו יחד את "מתנות קטנות "ו"לכה דודי" ,שיתפנו בשבת הישראלית של כל אחד. הדלקנו נרות אכלנו יחד חלה של שבת. תודה לשלומית וסיגל האמהות אשר אפו לנו חלות טריות. תודה לבהירה על ההובלה החברתית. מצורף סרטון מתוך שבת ישראלית.
קרא עוד...
ביום ראשון האחרון קיבלו מספר תלמידים לב של כבוד על גילוי אחריות והתמדה ביישום "אורחות חיים". כל הכבוד להם!
קרא עוד...
נטיעות ופעילויות בכיתות - הכנת ראש דשא ועוד
קרא עוד...
קרא עוד...
"מסע אל עצמי" אנו לקראת סיומו של תחום העשרה ראשון ותכנון הכנת תוצר אישי וקבוצתי.יום פתוח בשיתוף הורים יתקיים ב4.3.16 .
קרא עוד...
במסגרת תכנית שנתית ,בוצע היום בכיתות א-ד הפרויקט "אור ירוק לילדים" מטעם עמותת אור ירוק . בפרויקט הפעילו אנשי העמותה את ילדי הכיתות א-ד ב 3 תחנות: תחנת לימוד רכיבה נכונה על אופניים-סרט מיוחד שהוכן למטרה זו, תחנת הליכה בטוחה לבית הספר על פאזל ענק עם משחק ושאלות ודגשים, תחנת לימוד ישיבה נכונה ברכב (אמצעי הישיבה השונים) ומשמעות חגורת בטיחות-הדגמה עם בובה על מסילה עם קפיץ. באשכולות השתתפן 263 ילדים-אשר הביעו שביעות רצון מהלימוד בשיטה זו.תודה מיוחדת לרועי מפעיל הניידת של אור ירוק, וכן למתנדבים :לילי,מנשה,עידן ואברהם.
קרא עוד...
החודש זכו 92 תלמידים מכיתות ד'-ו' ו - 100 תלמידים מכיתות א'-ג' להשתתף בפיקניק מילים טובות. כל הכבוד לתלמידים שהשתתפו ויישר כח עדי ונורית!!! התמונות מדברות בעד עצמן :)
קרא עוד...
השבוע חגגנו בבית הספר את יום המאה! היה מעורר חשיבה, חוויתי, נעים וכמובן גם טעים :)כל הכבוד לשירי ולנאמני מתמטיקה שדאגו לתכנון היום.
קרא עוד...
לפניכם סרטון המציג את הפעילות בגימנסיה. כל הכבוד לתלמידי הנבחרת שייצגו אותנו בכבוד!
קרא עוד...
שכבת ה' הכינה דגם המסכם את נושא מערכת השמש והיקום.בנושא זה המושגים שנלמדו היו: היקום, גלקסיה, מערכת השמש, שביל החלב, כוכב, כוכב לכת, גוף מאיר, גוף מואר ועוד.התלמידים התחלקו לקבוצות של 4-5 תלמידים ועל פי מחוון והנחיות ברורות בכיתה יצאו למשימה.על כל קבוצה היה להכין דגם בכל דרך יצירתית, התואם למערכת השמש על פי מיקום הכוכבים, צבע וגודל הכוכב, לציין את שמות הכוכבים ואת המסלולים. כמובן חשיבות גדולה לעבודת צוות ושיתוף פעולה!כל הכבוד על התוצרים המושקעים!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מצורף עבורכם קישור לעלון משפחתי בנושא ערך החודש - אחריות
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
במסגרת עידוד שירה עברית אנו ממשיכים גם במחצית ב' עם שיר השבוע
קרא עוד...
מרחבי הכיתות
על סדר היום
דבר המנהלת
הנהגת ההורים
פתגם השבוע
קבלת שבת
בית ספר ירוק
אשכולות בכותרות
מידע להורים
גלישה בטוחה ברשת
להקת יחד
חגים ומועדים
מפתח הל"ב
תחומי דעת
למידה בחירום
גלריית תמונות
לוח טקסים
חברת התלמידים
חודשון
שיר השבוע
אולימפיאדת התכנות
למידה בשעת חירום






יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS